2012 Erkek Rugan Ayakkabı Modelleri

Ayakkabının kişiliği yansıttığını hepimiz biliriz.  Seçilen bir kıyafetin tamamlayıcısı olan ayakkabılar hem kadınların, hem erkeklerin büyük bir özenle seçmeleri gereken ürünlerdir. İş hayatı gereği klasik giymek durumunda olan erkekler için, takım elbiseye uygun, hem tasarım hem renk olarak öne çıkacak tasarımlar tercih edilmesi gerekmektedir. Klasik ayakkabı seçiminde bir çok seçenek bulunmaktadır fakat bugünkü konumuz olan rugan ayakkabı modelleri ile ilgili bazı incelemelerde bulunacağız. Erkek rugan ayakkabılar parlak bir yapıya sahiptir. Dolayısı ile takım elbiselerin altına giyildiklerinde kendilerini fazlasıyla belli ederler. Renk seçiminde de doğru karar verildiyse kıyafetle birbirlerini tamamlayacakları için,  görsel olarak muhteşem bir sonuç ortaya çıkacaktır. Bazı erkekler tarzları gereği klasik giyim tercih edeceklerse, rugan ayakkabıdan başka bir model tercih etmezler. Bu bir çok model için geçerli olabilir. Fakat rugan ayakkabıların çok şık durduğu konusunda bizler de hemfikiriz.

Rugan ayakkabıların bakımında herhangi bir zorluk yoktur. Ya nemli bir bezle silinerek temizliği rahatlıkla yapılabilir. Bir süre sonra da boyanması isteniyorsa, rugan spreyleri satın alınarak ayakkabıya uygulanır. Sprey ayakkabıya uygulandıktan sonra kuruması beklenir. Sıkılan boyayı ayakkabı yüzeyine yaymaya gerek yoktur. Bakımı iyi yapılan rugan ayakkabının ömrü de uzun olacaktır.

Erkek rugan ayakkabı fiyatlarından bahsedecek olursak, markasına ve modeline göre oldukça değişken bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Aşağıda bazı 2012 rugan ayakkabı modellerini bulabilirsiniz :

2012  erkek rugan ayakkabı modelleri 2012  erkek rugan ayakkabı modelleri 2

2012  erkek rugan ayakkabı modelleri 32012  erkek rugan ayakkabı modelleri 4

2012  erkek rugan ayakkabı modelleri 52012  erkek rugan ayakkabı modelleri 6

 

 

Benzer Yazılar

Arkadaşınla Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>