Evim Şahane Evleri ve Evim Şahane Başvuru Formu

Son dönemlerde büyük ilgiyle izlenen bir televizyon programı var ki, herkesin hayallerinde olan ev dekorasyonunu gerçeğe dönüştürüyor. Bu bazen bir banyo, bazen bir salon, bazen de bir yatak odası olabiliyor. İşte bu programın adı Evim Şahane. Bu ekibin sizin hayallerinizi de gerçekşeştirebilmesi için bazı işlemler yapılması gerekiyor. Bunlardan ilki elbette ilgili başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmak ve göndermek. Formun içeriğinde kişiye ait, oturulan binaya ait, ve değiştirilmesi istenen odaya ait resimlerin de gönderilmesi isteniyor. Form gönderildikten sonra onaylanması ve  sıranın size gelmesi durumunda Evim Şahane Ekibi kapınızı çalıyor. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra size verilen bütçe doğrultusunda programın iç mimarı ile koordineli bir şekilde hareket ederek gerekli eşyaları ve malzemeleri satın alıyorsunuz. Siz bu işemleri yaparken her biri işinde uzman kalabalık bir ekip evdeki çalışmalar için başlangıç yapıyor. Zaman zaman isteğe bağlı olarak bu çalışmalara katkı sağlayabiliyorsunuz.

Çalışmalar toplamda 3 gün sürüyor ve mutlaka zamanında eviniz size teslim ediliyor. Çalışmaların bitimine yaklaştıkça size de sürpriz olması açısından ev size de gösterilmiyor. İşemler biter bitmez evde yaşayan diğer kişilerle birlikte gelip iç mimar eşliğinde yapılan büyüleyici değişikliğe şahit oluyorsunuz.

Peki Evim Şahane Başvuru Formuna Nasıl Ulaşılır?

Bunun için yapılması gereken işlem gayet basittir. Kanal D’ye ait websitesi üzerinden ilgili başvuru formuna ulaşabiliyoruz. Eksiksiz olarak doldurduktan sonra gönderim işleminin ardından bize gelecek olan haberi beklemeye başlıyoruz.

Şimdi Evim Şahane Evlerinden bazı örnekler görelim:

evim şahane banyoevim şahane salon

evim şahane yatak odasıevim şahane çocuk odası

Benzer Yazılar

Arkadaşınla Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>